Serdecznie witamy na stronach NAC

NAC jest jednym z najprężniej działających producentów sprzętu ogrodniczego w Europie. Biuro NAC znajduje się w Raszynie, przy Al.Krakowskiej 39, a centrum logistyczno-magazynowe w Strobowie k/Skierniewic.

NAC oferuje wszystkie urządzenia niezbędne do założenia i pielęgnacji ogrodu oraz utrzymania porządku wokół domu przez cały rok.

Produkty NAC można kupić w kilkuset autoryzowanych punktach sprzedaży oraz w największych sieciach handlowych: Castorama, Praktiker, OBI, Bricomarche, PSB Mrówka, Makro Cash & Carry, Auchan, Media Expert.

Pełną listę punktów sprzedaży można znaleźć tutaj

NAC współpracuje z odbiorcami na rynkach europejskich. Produkty NAC można kupić w Rumunii, Grecji, Bułgarii, Słowacji, Chorwacji, Litwie. W kolejnych latach produkty NAC będą dostępne w sieci sprzedaży w Europie Zachodniej.

Wszystkie produkty NAC są objęte 2-letnią gwarancją. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 100 lokalizacji w całej Polsce. Dla wygody naszych Klientów uruchomiliśmy Infolinię Serwisową pod nr telefonu 801044450 , gdzie nasi konsultanci pomagają w sprawach związanych z obsługą i naprawą sprzętu.

Pełną listę punktów serwisowych można znaleźć tutaj

Pasek_Narzedziowy

NAC Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie (05-090), Al. Krakowska 39, REGON: 015264227 NIP: 5342208485, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie Wydz. XIV Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000137349 | e-mail: info@nac.com.pl