Search
Generic filters

NAC – urządzenia ogrodowe i elektronarzędzia

Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem średniej i wysokiej klasy urządzeń do domu i ogrodu. Dzięki produktom NAC w łatwy sposób przygotujesz ogród do sezonu, zadbasz o trawnik, nawodnienie, a także utrzymasz porządek wokół domu.
W swojej bogatej ofercie posiadamy kosiarki (elektryczne, spalinowe, roboty), minitraktorki, kosy i podkaszarki oraz inne urządzenia ogrodnicze pomocne w pielęgnacji i porządkowaniu ogrodu. Oferujemy pilarki i piły łańcuchowe, odkurzacze ogrodowe, wertykulatory, rozdrabniacze do gałęzi, myjki ciśnieniowe, odśnieżarki i wiele innych urządzeń.
Nasz asortyment obejmuje również niezbędne do całorocznej pracy w domu i ogrodzie elektronarzędzia: wiertarki, pilarki, szlifierki czy urządzenia wielofunkcyjne. Szczególnej uwadze polecamy systemowo zasilane elektronarzędzia z serii AKUMULTISYSTEM 20V.
Wszystkie produkty NAC objęte są 2-letnią gwarancją. Posiadamy sieć ponad 100 autoryzowanych punktów serwisowych. Dla wygody naszych klientów stworzyliśmy możliwość skorzystania z usług serwisu centralnego, który wykonuje naprawy w systemie „door to door”.
Produkty firmy NAC można kupić w kilkuset punktach sprzedaży i największych sieciach handlowych takich jak: Auchan, Bricoman, Bricomarche, Castorama, Leroy Merlin, Makro Cash & Carry, Media Expert, OBI, PSB Mrówka.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

NAC Sp. z o.o.

Al. Krakowska 39

02-090 Raszyn

Tel. 22 314 93 00

NIP: 534-22-08-485

Wyślij formularz

NAC Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich ,,Opracowanie nowego projektu wzorniczego w branży urządzeń ogrodniczych”

Celem projektu jest upowszechnienie modelu tworzenia wartości rynkowej produktów przez wdrażanie autorskich wzorów i współpracę z projektantami.

Planowane efekty: wprowadzenie na rynek robota koszącego
Wartość projektu: 1 274 280,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 600 600,00 PLN