Search
Generic filters

Odśnieżarka spalinowa z napędem

NAC STP196L-56/40-K

Odśnieżarka z napędem NAC STP196L-56/40-K wyposażona jest w nowoczesny, górnozaworowy silnik LONCIN o pojemności 196 cm3 o maksymalnym momencie obrotowym 12,5 Nm, charakteryzujący się bezawaryjnością i oszczędnością w spalaniu.

cena 2139,00 zł

196 cm 3

pojemność silnika

Pb95

rodzaj paliwa

12,5 Nm

maksymalny moment obrotowy

56 cm

szerokość robocza

53 kg

waga

Odśnieżarka spalinowa z napędem STP196L-56/40-K
Odśnieżarka została wyposażona w czterosuwowy, górnozaworowy silnik LONCIN H200 o pojemności 196 cm 3 o maksymalnym momencie obrotowym 12,5 Nm charakteryzujący się cichą pracą, niskim spalaniem oraz łatwym startem nawet w bardzo niskiej temperaturze.
Urządzenie zostało zaprojektowane przy współpracy z profesjonalistami i testowane w bardzo trudnych warunkach. Konstrukcja odśnieżarki została wykonana z materiałów odpornych na uderzenia oraz działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu jest trwała, niezawodna i zapewnia wysoki komfort pracy.
Odśnieżarka została przystosowana do działania w trudnych warunkach atmosferycznych do usuwania zarówno głębokiego puchu, jak i zlodowaciałej pokrywy ubitego śniegu. Jest niezbędna zimą w udrażnianiu dróg dojazdowych, alejek parkowych, parkingów itp.
Płozy boczne zapewniają łatwe prowadzenie odśnieżarki po śniegu. Dzięki regulowanym płozom pracująca śruba śnieżna, obracając się nie uszkadza powierzchni odśnieżanej np. kostki brukowej.

Odśnieżarkę wyposażono w przekładnię napędową z czterema biegami do przodu i jednym do tyłu. Pozwala to na manewrowanie urządzeniem nawet w bardzo głębokim śniegu bez używania siły fizycznej.

NAC STP196L-56/40-K jest odśnieżarką dwustopniową. Pierwsza faza odśnieżania realizowana jest przez wytrzymały podajnik ślimakowy, który gwarantuje skuteczne zbieranie śniegu o wysokości do 51 cm oraz szerokości roboczej 56 cm. W drugiej fazie śnieg wyrzucany jest przez dyszę wylotową na odległość nawet do 11 metrów.

Regulowany kierunek wyrzutu śniegu w dwóch płaszczyznach pozwala na kierowanie odrzucanego śniegu zawsze w tę samą stronę, bez względu na kierunek jazdy odśnieżarki. Uchwyt do regulacji kierunku wyrzutu znajduje się na kominie.

cechy

Wysoki bieżnik opony.


Płozy boczne zapewniają łatwe prowadzenie odśnieżarki po śniegu.

Wygodny uchwyt linki rozrusznika.

Przekładnia napędowa z czteroma biegami do przodu i jednym do tyłu.

parametry

silnik:
silnik: Loncin H200, czterosuwowy, OHV
pojemność silnika:
196 cm 3
maksymalny moment obrotowy:
12,5 Nm
moc znamionowa maszyny:
4,1 kW
prędkość obrotowa:
3600 obr/min
rodzaj paliwa:
benzyna Pb95
pojemność zbiornika paliwa:
2,5 litra
pojemność miski olejowej:
0,5 litra
szerokość robocza:
56 cm
maksymalna odległość wyrzucania śniegu:
11 metrów
kąt obrotu komina:
190 o
ilość biegów:
4 do przodu, 1 do tyłu
waga:
53 kg

PRODUKTY PODOBNE

NAC Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich ,,Opracowanie nowego projektu wzorniczego w branży urządzeń ogrodniczych”

Celem projektu jest upowszechnienie modelu tworzenia wartości rynkowej produktów przez wdrażanie autorskich wzorów i współpracę z projektantami.

Planowane efekty: wprowadzenie na rynek robota koszącego
Wartość projektu: 1 274 280,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 600 600,00 PLN