Search
Generic filters

Odśnieżarka spalinowa z napędem z rozrusznikiem elektrycznym

NAC STP196L-61-E-K

Odśnieżarka z napędem NAC STP196L-61-K wyposażona jest w nowoczesny, górnozaworowy silnik LONCIN o pojemności 196 cm3 o maksymalnym momencie obrotowym 12,5 Nm, charakteryzujący się bezawaryjnością i oszczędnością w spalaniu. W urządzeniu, oprócz klasycznego rozruchu ręcznego, zastosowano dodatkowy rozrusznik elektryczny zasilany napięciem 230V. Odśnieżarka wyposażona jest w oświetlenie LED, które pozwala na pracę w warunkach o słabym oświetleniu.

cena 2849,00 zł

196 cm 3

pojemność silnika

Pb95

rodzaj paliwa

12,5 Nm

maksymalny moment obrotowy

61 cm

szerokość robocza

62 kg

waga

Odśnieżarka spalinowa z napędem NAC STP196L-61-E-K z rozrusznikiem elektrycznym oraz oświetleniem
Odśnieżarka z napędem NAC STP196L-61-E-K wyposażona jest w nowoczesny, górnozaworowy silnik LONCIN o pojemności 196 cm3 o maksymalnym momencie obrotowym 12,5 Nm, charakteryzujący się cichą pracą, niskim spalaniem oraz łatwym startem nawet w bardzo niskiej temperaturze. Jest wystarczająco mocna, aby radzić sobie z odśnieżaniem nawet w trudnych warunkach.
W urządzeniu, oprócz klasycznego rozruchu ręcznego, zastosowano dodatkowy rozrusznik elektryczny zasilany napięciem 230V. Rozrusznik posiada uziemioną dwużyłową wtyczkę zasilania. Po podłączeniu do zasilania należy nacisnąć przycisk start, który znajduje się na pulpicie, aby uruchomić silnik. Dzięki temu urządzenie można uruchomić nawet podczas największych mrozów.
NAC STP196L-61-E-K jest odśnieżarką dwustopniową (dwuetapową). Pierwsza faza odśnieżania realizowana jest przez wytrzymały podajnik ślimakowy, który gwarantuje skuteczne zbieranie śniegu o wysokości do 51 cm oraz szerokości roboczej 61 cm. W drugiej fazie śnieg wyrzucany jest przez dyszę wylotową na odległość nawet do 11 metrów. Doskonała do większych obszarów i głębszych warstw śniegu.
Odśnieżarkę wyposażono w napęd na 2 koła. Posiada przekładnię napędową z czterema biegami do przodu i jednym do tyłu. Pozwala to na stabilne prowadzenie urządzenia nawet w bardzo głębokim śniegu i trudnym terenie.
Regulowany kierunek wyrzutu śniegu w dwóch płaszczyznach pozwala na kierowanie odrzucanego śniegu zawsze w tę samą stronę, bez względu na kierunek jazdy odśnieżarki. Uchwyt do regulacji kierunku wyrzutu znajduje się na panelu sterującym.
Odśnieżarka wyposażona jest w oświetlenie LED, które pozwala na pracę w warunkach o słabym oświetleniu – w ciemnościach lub przy ograniczonym oświetleniu np. wcześnie rano lub wieczorem.

cechy

Napęd na 2 koła, wysoki bieżnik opony.


Czytelny panel, wygodne uchwyty, ergonomiczne manetki oraz dźwignia zmiany biegów.

Rozrusznik elektryczny lub ręczny.

Oświetlenie LED.

parametry

silnik:
silnik: Loncin H200, czterosuwowy, OHV
pojemność silnika:
196 cm 3
maksymalny moment obrotowy:
12,5 Nm
moc znamionowa maszyny:
4,1 kW
prędkość obrotowa:
3600 obr/min
rodzaj paliwa:
benzyna Pb95
pojemność zbiornika paliwa:
2,5 litra
pojemność miski olejowej:
0,5 litra
rozruch:
za pomocą rozrusznika zasilanego napięciem 230V lub rozruch ręczny
szerokość robocza:
61 cm
maksymalna odległość wyrzucania śniegu:
11 metrów
kąt obrotu komina:
190 o
ilość biegów:
4 do przodu, 1 do tyłu
oświetlenie:
LED
waga:
62 kg

PRODUKTY PODOBNE

NAC Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich ,,Opracowanie nowego projektu wzorniczego w branży urządzeń ogrodniczych”

Celem projektu jest upowszechnienie modelu tworzenia wartości rynkowej produktów przez wdrażanie autorskich wzorów i współpracę z projektantami.

Planowane efekty: wprowadzenie na rynek robota koszącego
Wartość projektu: 1 274 280,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 600 600,00 PLN