Search
Generic filters

Kompresor wyciszony bezolejowy

NAC OF-SL-24-0.75-IN 24L

Kompresory marki NAC to zaawansowane technologicznie urządzenia wykonane z wysokich jakości materiałów. Gama kompresorów odpowiednich zarówno dla okazjonalnych użytkowników jak i profesjonalnych.

cena 539,00 zł

750 W

moc silnika

24 litry

pojemność zbiornika

22 kg

waga

Kompresor wyciszony bezolejowy NAC OF-SL-24-0.75-IN
Kompresory marki NAC to zaawansowane technologicznie urządzenia wykonane z wysokich jakości materiałów. Gama kompresorów odpowiednich zarówno dla okazjonalnych użytkowników jak i profesjonalnych.
Wydajny kompresor bezolejowy o mocy 750W i wydajności efektywnej 131 l/min przeznaczony do wielu prac przy których niezbędne jest sprężone powietrze. Przydatny do zasilania różnego rodzaju narzędzi pneumatycznych.
Ciśnienie maksymalne 8 bar sprawia, że urządzenie może być wykorzystywane do różnego rodzaju prac gdzie wykorzystywane jest sprężone powietrze: przedmuchiwanie, pompowanie, czyszczenie itp.
Kompresor posiada zbiornik o pojemności 24 litry ułożony poziomo, który doskonale sprawdzi się u majsterkowiczów, w przydomowych garażach czy warsztatach oraz w ogrodach. Pozioma konstrukcja zbiornika minimalizuje straty ciśnienia, poprawia efektywność pracy oraz zwiększa stabilność urządzenia.
Kompresor NAC wyposażony jest w jedno wyjście ciśnienia typu 1/4’’ umożliwiające podłączenie narzędzia pneumatycznego Ciśnienie regulowane jest za pomocą manometru.
Kompresor posiada wyciszony silnik. Poziom hałasu z odległości 1 metra od kompresora to 57 dB. Doskonale sprawdzi się w miejscach, gdzie wymagana jest cicha praca.

cechy

Ciśnienie maksymalne kompresora to 8 bar. Reduktor ciśnienia posiada precyzyjny mechanizm regulacji.

1 wyjście ciśnienia typu 1/4’’ umożliwiające podłączenie narządzi pneumatycznych.

Wygodny uchwyt oraz koła transportowe ułatwiają transportowanie urządzenia.

Kompresor posiada wyciszony silnik. Poziom hałasu z odległości 1 metra od kompresora to 66 dB.

parametry

moc silnika:
750 W
napięcie zasilania:
220-240 V
prędkość obrotowa:
1400 obr./min
pojemność zbiornika:
24 litry
typ kompresora:
bezolejowy
maksymalne ciśnienie robocze:
8 bar
wydajność efektywna:
131 l/min
rozmiar szybkozłącza:
1/4”
waga:
22 kg

PRODUKTY PODOBNE

NAC Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich ,,Opracowanie nowego projektu wzorniczego w branży urządzeń ogrodniczych”

Celem projektu jest upowszechnienie modelu tworzenia wartości rynkowej produktów przez wdrażanie autorskich wzorów i współpracę z projektantami.

Planowane efekty: wprowadzenie na rynek robota koszącego
Wartość projektu: 1 274 280,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 600 600,00 PLN