Search
Generic filters

Kompresor bezolejowy

NAC OF-L-V-50-1.5-IN 50L

Kompresory marki NAC to zaawansowane technologicznie urządzenia wykonane z wysokich jakości materiałów. Gama kompresorów odpowiednich zarówno dla okazjonalnych użytkowników jak i profesjonalnych.

cena 649,00 zł

1500 W

moc silnika

50 litrów

pojemność zbiornika

23 kg

waga

Kompresor bezolejowy NAC OF-L-V-50-1.5-IN
Kompresory marki NAC to zaawansowane technologicznie urządzenia wykonane z wysokich jakości materiałów. Gama kompresorów odpowiednich zarówno dla okazjonalnych użytkowników jak i profesjonalnych.
Wydajny kompresor pionowy bezolejowy o mocy 1500W i wydajności efektywnej 176 l/min przeznaczony do wielu prac przy których niezbędne jest sprężone powietrze. Przydatny do zasilania różnego rodzaju narzędzi pneumatycznych.
Ciśnienie maksymalne 10 bar sprawia, że urządzenie może być wykorzystywane do różnego rodzaju prac gdzie wykorzystywane jest sprężone powietrze: przedmuchiwanie, pompowanie, czyszczenie itp.
Kompresor posiada zbiornik ułożony pionowo o dużej pojemności 50 litrów, który doskonale sprawdzi się u majsterkowiczów, w przydomowych garażach czy warsztatach, w ogrodach oraz w domach. Pionowe ułożenie zbiornika ułatwia jego przechowywanie w miejscach, gdzie nie ma wystarczająco dużo miejsca na zbiornik poziomy.
Kompresor NAC wyposażony jest w jedno wyjście ciśnienia typu 1/4’’ umożliwiające podłączenie narzędzia pneumatycznego Ciśnienie regulowane jest za pomocą manometru.

cechy

Ciśnienie maksymalne kompresora to 10 bar. Reduktor ciśnienia posiada precyzyjny mechanizm regulacji.

Zbiornik o pojemności 50 litrów ułożony pionowo ułatwia jego przechowywanie.

Wygodny uchwyt oraz koła transportowe ułatwiają transportowanie urządzenia.

parametry

moc silnika:
1500 W
napięcie zasilania:
220-240 V
prędkość obrotowa:
3200 obr./min
pojemność zbiornika:
50 litrów
typ kompresora:
bezolejowy
maksymalne ciśnienie robocze:
10 bar
wydajność efektywna:
176 l/min
rozmiar szybkozłącza:
1/4”
waga:
23 kg

PRODUKTY PODOBNE

NAC Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich ,,Opracowanie nowego projektu wzorniczego w branży urządzeń ogrodniczych”

Celem projektu jest upowszechnienie modelu tworzenia wartości rynkowej produktów przez wdrażanie autorskich wzorów i współpracę z projektantami.

Planowane efekty: wprowadzenie na rynek robota koszącego
Wartość projektu: 1 274 280,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 600 600,00 PLN