Search
Generic filters

Zestaw kluczy oczkowych do pomp i rozruszników

NAC SP-5C-S

Zestaw kluczy oczkowych do pomp i rozruszników NAC składa się z 5 kluczy. Różnorodność rozmiarów w zestawie pozwala dopasować klucz do swoich potrzeb oraz wykonywania różnych zadań. Specjalny kształt klucza pozwala na odkręcenie śrub w trudno dostępnych miejscach.

cena 49,00 zł

5

ilość kluczy w zestawie

stal CrV

materiał wykonania

NAC SP-5C-S
Zestaw kluczy oczkowych do pomp i rozruszników NAC składa się z 5 kluczy. Różnorodność rozmiarów w zestawie pozwala dopasować klucz do swoich potrzeb oraz wykonywania różnych zadań.
Klucze wykonane są z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej (CrV), która charakteryzuje się wysoką trwałością, wytrzymałością i odpornością na korozję. Dzięki użyciu tego rodzaju stali klucze są bardziej odporne na odkształcenia, pękanie i łamanie podczas pracy z dużymi obciążeniami.
Zestaw kluczy jest precyzyjnie wykonany, pozwala na dokładne i niezawodne wykonanie prac.
Każdy klucz ma ergonomiczne uchwyty, które zapewniają wygodny i pewny chwyt oraz zmniejszają zmęczenie dłoni podczas użytkowania.
Zestaw jest zapakowany w pokrowiec, który ma oznaczenia rozmiarów. Ułatwia to znalezienie odpowiedniego klucza w trakcie pracy, przechowywanie kluczy oraz utrzymanie porządku i uniknięcie zgubienia jakiegoś klucza. Etui posiada otwory, dzięki którym można powiesić je na ścianie w garażu lub warsztacie.
W skład zestawu wchodzą: 5 kluczy do pomp i rozruszników (klucze typu C) o rozmiarach: 18×19, 16×17, 14×15, 12×13, 10×11 mm

cechy

Wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej (CrV)
Ergonomiczne uchwyty.
Zestaw jest zapakowany w pokrowiec.

parametry

materiał wykonania:
stal chromowo-wanadowa (CrV)
powłoka:
satynowa
ilość kluczy w zestawie:
5
rodzaj kluczy:
oczkowe do pomp i rozruszników
rozmiar kluczy:
18x19, 16x17, 14x15, 12x13, 10x11 mm

PRODUKTY PODOBNE

NAC Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich ,,Opracowanie nowego projektu wzorniczego w branży urządzeń ogrodniczych”

Celem projektu jest upowszechnienie modelu tworzenia wartości rynkowej produktów przez wdrażanie autorskich wzorów i współpracę z projektantami.

Planowane efekty: wprowadzenie na rynek robota koszącego
Wartość projektu: 1 274 280,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 600 600,00 PLN