Search
Generic filters

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa

NAC CDB2-40-S-LI-20V 2x2Ah

Wiertarko-wkrętarka NAC jest urządzeniem przeznaczonym do wielu różnych zadań wykonywanych w garażu, w warsztacie lub w domu. Dzięki użyciu różnych końcówek lub akcesoriów, można ją używać do wiercenia otworów, wkręcania śrub, mieszania materiałów, wycinania otworów, szlifowania i polerowania, prac wykończeniowych, prac ogólnobudowlanych oraz do prac w ogrodzie.

cena 349,00 zł

20 V

napięcie zasilania

2 Ah

pojemność akumulatorów

40 Nm

moment obrotowy

1,65 kg

waga

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa NAC CDB2-LI-20V z dwoma akumulatorami, ładowarką i walizką

Urządzenie z linii NAC AKUMULTISYSTEM 20 V: to linia elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych akumulatorowych NAC, które zasilane są tą samą baterią.

Urządzenie zasilane jest napięciem 20V z baterii litowo-jonowej o pojemności 2 Ah. Dzięki zastosowaniu technologii litowo-jonowej baterie nie mają efektu pamięci (można je w dowolnym czasie doładować). Krótki czas ładowania akumulatorów o pojemności 2Ah – tylko 1 godzina.
Wysoki, maksymalny moment obrotowy 40 Nm, 2 biegi, możliwość zmiany kierunku obrotów lewo/prawo, płynna regulacja obrotów w zakresie od 0 do 400 na pierwszym biegu i od 0 do 1500 na drugim biegu oraz 25 stopniowa regulacja siły wkręcenia pozwalają dostosować ją do wykonywanej pracy.
Wiertarko-wkrętarka posiada elektroniczny system sterowania prędkością obrotową, który gwarantuje łagodny rozruch i pełną kontrolę wiercenia i wkręcania w różnych materiałach.
Uchwyt mocowania wierteł oraz bitów jest samozaciskowy – system bezkluczykowy. Umożliwia montaż i demontaż wierteł lub bitów bez dodatkowych narzędzi. Maksymalna średnica mocowania wierteł lub bitów to 13 mm.
Wbudowane oświetlenie LED, wskaźnik naładowania akumulatora oraz magnes na obudowie zwiększają wygodę i efektywność pracy.
Ergonomiczny uchwyt urządzenia pokryty jest materiałem antypoślizgowym i gwarantuje pewny chwyt.
Wiertarko-wkrętarka NAC CDB2-40-S-LI-20V posiada poręczną walizkę wykonaną z tworzywa, w której mieszczą się 2 akumulatory o pojemności 2 Ah, szybka ładowarka sieciowa oraz bogaty zestaw akcesoriów niezbędnych do wkręcania, odkręcania oraz wiercenia.

cechy

2 biegi

Płynna regulacja prędkości obrotowej

Lampka LED

Akcesoria do wkręcania i wiercenia w zestawie

parametry

napięcie znamionowe:
20 V
pojemność akumulatora:
2 Ah
prędkość obrotowa na pierwszym biegu:
0-400/min
prędkość obrotowa na drugim biegu:
0-1500/min
moment obrotowy:
40 Nm
maksymalna średnica uchwytu:
13 mm
regulacja prędkości obrotowej:
płynna
kierunek obrotów:
lewo/prawo
rękojeść:
pokryta materiałem antypoślizgowym
waga (bez akumulatora):
1,2 kg
w zestawie znajdują się:
wiertarko-wkrętarka NAC, 2 x akumulator 2Ah, ładowarka, zestaw wierteł i bitów, walizka

PRODUKTY PODOBNE

NAC Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich ,,Opracowanie nowego projektu wzorniczego w branży urządzeń ogrodniczych”

Celem projektu jest upowszechnienie modelu tworzenia wartości rynkowej produktów przez wdrażanie autorskich wzorów i współpracę z projektantami.

Planowane efekty: wprowadzenie na rynek robota koszącego
Wartość projektu: 1 274 280,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 600 600,00 PLN