Search
Generic filters

Kosa elektryczna

NAC BE140-SW-S

Kosa elektryczna NAC BE140-SW-S to idealne urządzenie do wykaszania powierzchni niedostępnych dla zwykłej kosiarki. Kosa została wyposażona w silnik o mocy 1400 W, który doskonale poradzi sobie przy precyzyjnym wykaszaniu wokół drzew, pod krzewami, przy płotach, przy krawężnikach oraz na wzniesieniach.

cena 439,00 zł

1400 W

moc znamionowa

5 kg

waga

Kosa elektryczna NAC BE140-SW-S
Kosa elektryczna NAC to idealne urządzenie do wykaszania małych i średnich powierzchni niedostępnych dla zwykłej kosiarki. Została wyposażona w silnik o mocy 1400 W, który doskonale poradzi sobie przy precyzyjnym wykaszaniu wokół drzew, pod krzewami, przy płotach, przy krawężnikach oraz na wzniesieniach.

Kosa wyposażona jest w głowicę żyłkową, która umożliwia cięcie trawy oraz w potrójne metalowe ostrze przeznaczone do dużych chwastów i zarośli. Narzędzia niezbędne do zmiany ostrza znajdują się w zestawie z kosą.

Składany wał napędowy sprawia, że przechowywanie i transportowanie urządzenia jest bardzo proste, ponieważ kosa po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca.
Jest prosta w obsłudze i konserwacji. Ergonomiczny oburęczny uchwyt zapewnia doskonałą kontrolę nad kosą. Uchwyt można w prosty sposób wyregulować oraz dostosować do wzrostu użytkownika.

cechy

Możliwość koszenia żyłką lub tarczą tnącą.
Składany wał napędowy.
Uchwyt typu V – oburęczny.

parametry

silnik:
elektryczny
moc silnika:
1400 W
prędkość obrotowa:
8500 obr./min
przeniesienie napędu:
przekładnia kątowa
wał napędowy:
dzielony
rodzaj uchwytu:
V (oburęczny)
kierunek obrotów tarczy:
lewy (patrząc od dołu)
szerokość koszenia żyłką:
42 cm
szerokość koszenia tarczą:
25,5 cm
średnica otworu narzędzi tnących:
26 mm
maksymalna średnica żyłki:
2,4 mm
waga:
5 kg

PRODUKTY PODOBNE

NAC Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich ,,Opracowanie nowego projektu wzorniczego w branży urządzeń ogrodniczych”

Celem projektu jest upowszechnienie modelu tworzenia wartości rynkowej produktów przez wdrażanie autorskich wzorów i współpracę z projektantami.

Planowane efekty: wprowadzenie na rynek robota koszącego
Wartość projektu: 1 274 280,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 600 600,00 PLN