Search
Generic filters

Zestaw narzędziowy wkrętarka + zakrętarka udarowa 20V

NAC CDB-ID-20V

Zestaw elektronarzędzi akumulatorowych NAC zawierający wiertarko-wkrętarkę 20V, zakrętarkę udarową 20V, 2 akumulatory 2.0Ah , szybką ładowarkę oraz torbę transportową na narzędzia.

cena 679,00 zł

20 V

napięcie zasilania

250 Nm

moment obrotowy zakrętarki

35 Nm

moment obrotowy wkrętarki

2x2 Ah

pojemność akumulatorów

Zestaw narzędziowy wkrętarka + zakrętarka CDB-ID-20V
Zestaw elektronarzędzi akumulatorowych NAC zawierający wiertarko-wkrętarkę 20V, zakrętarkę udarową 20V, 2 akumulatory 2.0Ah , szybką ładowarkę oraz torbę transportową na narzędzia.
Urządzenie z linii NAC AKUMULTISYSTEM 20 V: to linia elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych akumulatorowych NAC, które zasilane są tą samą baterią.
Wiertarko-wkrętarka przeznaczona jest do wiercenia różnych materiałach oraz do wkręcania i wykręcenia śrub, wkrętów, blachowkrętów itp.
Posiada elektroniczny system sterowania prędkością obrotową, który gwarantuje łagodny rozruch i pełną kontrolę wiercenia i wkręcania w różnych materiałach.
Ergonomiczny uchwyt urządzenia pokryty jest materiałem antypoślizgowym i gwarantuje pewny chwyt, zastosowana lampka LED podświetla miejsce pracy, a magnes na obudowie nie pozwoli zgubić się żadnej śrubce.
Wysoki, maksymalny moment obrotowy 35 Nm, 2 biegi, możliwość zmiany kierunku obrotów lewo/prawo, płynna regulacja obrotów w zakresie od 0 do 400 na pierwszym biegu i od 0 do 1400 na drugim biegu, oraz 25 stopniowa regulacja siły wkręcenia pozwalają dostosować ją do wykonywanej pracy.

Wielofunkcyjna zakrętarka udarowa NAC do wkręcania oraz wykręcania nakrętek, śrub i wkrętów przy pracach szalunkowych, dekarskich i montażowych.

Wysoki moment obrotowy 250 Nm umożliwia efektywną pracę.
Ergonomiczny uchwyt urządzenia pokryty jest materiałem antypoślizgowym i gwarantuje pewny chwyt, zastosowana lampka LED podświetla miejsce pracy, a magnes na obudowie nie pozwoli zgubić się żadnej śrubce.

cechy

2 biegi w wiertarko-wkrętarce
Średnica uchwytu 1/4 “ zakrętarki

Lampka LED

Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora.

parametry

napięcie znamionowe:
20 V
pojemność akumulatora:
2 Ah
ilość biegów wkrętarki:
2
prędkość obrotowa na pierwszym biegu:
0-400/min
prędkość obrotowa na drugim biegu:
0-1400/min
moment obrotowy wkrętarki:
35 Nm
maksymalna średnica uchwytu wkrętarki:
13 mm
prędkość obrotowa zakrętarki
0-2800 /min
moment obrotowy zakrętarki:
250 Nm
średnica uchwytu zakrętarki:
1/4 “
ilość uderzeń udaru zakrętarki:
0 – 3600 /min
waga wkrętarki (bez akumulatora):
1,2 kg
waga zakrętarki (bez akumulatora):
1,3 kg
w zestawie znajdują się:
wiertarko-wkrętarka, zakrętarka udarowa, 2xakumulator 2Ah, ładowarka

PRODUKTY PODOBNE

NAC Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich ,,Opracowanie nowego projektu wzorniczego w branży urządzeń ogrodniczych”

Celem projektu jest upowszechnienie modelu tworzenia wartości rynkowej produktów przez wdrażanie autorskich wzorów i współpracę z projektantami.

Planowane efekty: wprowadzenie na rynek robota koszącego
Wartość projektu: 1 274 280,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 600 600,00 PLN