Search
Generic filters

Wiertarko-wkrętarka bezszczotkowa akumulatorowa

NAC CDB1-BL-I-LI-20V

Kompaktowa bezszczotkowa wiertarko wkrętarka z funkcją udaru zapewniająca maksymalną moc 60 Nm. Technologia silnika bezszczotkowego, zapewnia 40% większy czas działania oraz większą moc w porównaniu do konwencjonalnych silników komutatorowych (szczotkowych). Urządzenie może być zasilane z baterii litowo-jonowej o pojemności 2 Ah lub 4 Ah ze wskaźnikiem naładowania. 

cena 499,00 zł

20 V

napięcie zasilania

bezszczotkowy

rodzaj silnika

60 Nm

maksymalny moment obrotowy

1,2 kg

waga

Wiertarko-wkrętarka bezszczotkowa akumulatorowa NAC CDB1-BL-I-LI-20V z akumulatorem 2Ah i ładowarką

Urządzenie z linii NAC AKUMULTISYSTEM 20 V: to linia elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych akumulatorowych NAC, które zasilane są tą samą baterią.

Kompaktowa bezszczotkowa wiertarko wkrętarka z funkcją udaru zapewniająca maksymalną moc 60 Nm. Technologia silnika bezszczotkowego, zapewnia 40% dłuższy czas działania, większą moc oraz wysoką wydajność pracy w porównaniu do konwencjonalnych silników komutatorowych (szczotkowych).
Przeznaczona jest do wiercenia różnych materiałach oraz do wkręcania i wykręcenia śrub, wkrętów, blachowkrętów itp.
Wiertarko-wkrętarka posiada elektroniczny system sterowania prędkością obrotową, który gwarantuje łagodny rozruch i pełną kontrolę wiercenia i wkręcania w różnych materiałach.

Wysoki, maksymalny moment obrotowy 60 Nm, 2 biegi, możliwość zmiany kierunku obrotów lewo/prawo, płynna regulacja obrotów w zakresie od 0 do 500 na pierwszym biegu i od 0 do 2000 na drugim biegu oraz 24 stopniowa regulacja siły wkręcenia pozwalają dostosować ją do wykonywanej pracy.

Jednoczęściowy stalowy uchwyt mocowania wierteł oraz bitów jest samozaciskowy – system bezkluczykowy. Umożliwia montaż i demontaż wierteł lub bitów o średnicy do 13 mm.

Ergonomiczny uchwyt urządzenia pokryty jest materiałem antypoślizgowym i gwarantuje pewny chwyt, zastosowana lampka LED z funkcją opóźniającą podświetla miejsce pracy, a magnes na obudowie nie pozwoli zgubić się żadnej śrubce.

cechy

2 biegi
Funkcja udaru

Stalowy uchwyt wiertarski

Rękojeść pokryta materiałem antypoślizgowym

parametry

napięcie znamionowe:
20 V
pojemność akumulatora:
2 lub 4 Ah
rodzaj silnika:
bezszczotkowy
ilość biegów:
2
prędkość obrotowa na pierwszym biegu:
0-500 /min
prędkość obrotowa na drugim biegu:
0-2000 /min
maksymalna średnica uchwytu:
13 mm
regulacja prędkości obrotowej:
plynna
kierunek obrotów:
prawo/lewo
rękojeść:
pokryta materiałem antypoślizgowym
waga (bez akumulatora):
1,2 kg
w zestawie znajdują się:
wiertarko-wkrętarka NAC, akumulator 2Ah, ładowarka, walizka

PRODUKTY PODOBNE

NAC Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich ,,Opracowanie nowego projektu wzorniczego w branży urządzeń ogrodniczych”

Celem projektu jest upowszechnienie modelu tworzenia wartości rynkowej produktów przez wdrażanie autorskich wzorów i współpracę z projektantami.

Planowane efekty: wprowadzenie na rynek robota koszącego
Wartość projektu: 1 274 280,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 600 600,00 PLN