Search
Generic filters

Robot koszący do trawy

NAC RLM1500G2-APP-NG

To wyjątkowo proste w instalacji i obsłudze urządzenie, przeznaczone jest do trawnika o powierzchni do 1500 m2. Wyposażony jest w dwa nowoczesne, indukcyjne silniki elektryczne – po jednym na każde koło napędowe. Posiada możliwość sterowania za pomocą aplikacji smartfonu.

cena 3989,00 zł

24 cm

szerokość koszenia

1500 m2

maksymalny obszar koszenia

25 – 65 mm

wysokość koszenia

Robot koszący do trawy NAC RLM1500G2-APP-NG z możliwością sterowania za pomocą aplikacji smartfona

To wyjątkowo proste w instalacji i obsłudze urządzenie, przeznaczone jest do trawnika o powierzchni do 1500 m2. Wyposażony jest w dwa nowoczesne, indukcyjne silniki elektryczne – po jednym na każde koło napędowe.

Robot posiada 2 programy do wyboru – tryb manualny oraz tryb automatyczny.
W trybie manualnym po wciśnięciu przycisku START robot rozpocznie koszenie. Aby przerwać pracę robota w dowolnym momencie należy wcisnąć przycisk STOP.

W trybie automatycznym należy ustawić powierzchnię i czas rozpoczęcia koszenia. Dostępne jest tylko jedno ustawienie godziny rozpoczęcia pracy robota. Robot automatycznie będzie rozpoczynał  pracę co drugi dzień o ustawionej godzinie. Jeżeli poziom naładowania akumulatora spadnie do 20%, robot powróci do stacji dokującej w celu doładowania. Po naładowaniu robot ponownie rozpoczyna pracę, aż do skoszenia całego trawnika. Następnie wraca do stacji dokującej czekając na kolejny cykl pracy. Cykl pracy robota jest tak zaprojektowany, że niezależnie od koszonej powierzchni trwa 48 godzin, w tym jest czas na pracę, ładowanie i spoczynek.

Robot koszący NAC RLM1500G2-APP-NG wyposażony jest w dodatkową funkcję sterowania za pomocą aplikacji ze smartfonu. Dzięki aplikacji możemy w sposób wygodny zarządzać pracą robota koszącego. Aplikacja rozszerza możliwości urządzenia w zakresie harmonogramu pracy robota. Wystarczy zainstalować na swoim smartfonie aplikację. Aplikacja jest w języku polskim.

Za pomocą sieci domowej Wi-Fi można sterować pracą robota koszącego oraz sprawdzać status robota koszącego.

Koszenie może odbywać się zarówno w dzień jak i w nocy. Wyposażony jest w opatentowany system cięcia 3w1 (cięcie, ściółkowanie, rozgarnianie), odcięte końcówki trawy są na tyle małe, że ich grabienie jest zbędne a pozostałości po koszeniu nawożą trawnik.

Regulacja wysokości koszenia jest możliwa za pomocą pokrętła umieszczonego na górnej obudowie. Zakres regulacji wysokości 25-65 mm.

Wygodę i bezpieczeństwo zapewnia zestaw czujników, w które został wyposażony robot: czujnik deszczu, czujnik napotkania przeszkody, czujnik nachylenia, czujnik podnoszenia.

Zestaw zawiera komplet niezbędnych elementów niezbędnych do uruchomienia oraz obsługi robota.

cechy

2 tryby pracy: manualny oraz automatyczny. Możliwość sterowania za pomocą smartfonu.

4 czujniki: deszczu, pochylenia, napotkania przeszkody, podnoszenia

Zakres regulacji wysokości koszenia od 25 do 65 mm.

System cięcia 3w1 (cięcie, ściółkowanie, rozgarnianie).

parametry

silnik:
indukcyjny (bezszczotkowy)
napięcie akumulatora:
28 V
pojemność akumulatora:
4 Ah
rodzaj akumulatora:
litowo-jonowy
czas ładowania akumulatora:
60 minut
maksymalny czas pracy na jednym naładowaniu:
90 minut
funkcja Wi-Fi:
możliwość sterowania za pomocą aplikacji
szerokość koszenia:
24 cm
wysokość koszenia:
od 25 do 65 mm
regulacja wysokości koszenia:
za pomocą pokrętła
maksymalny obszar koszenia:
1500 m2
ilość noży tnących:
3
maksymalne pochylenie terenu:
30 0
waga robot + akumulator:
10 kg + 0,9 kg
zmierzony poziom mocy akustycznej:
61,53 dB

PRODUKTY PODOBNE

NAC Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich ,,Opracowanie nowego projektu wzorniczego w branży urządzeń ogrodniczych”

Celem projektu jest upowszechnienie modelu tworzenia wartości rynkowej produktów przez wdrażanie autorskich wzorów i współpracę z projektantami.

Planowane efekty: wprowadzenie na rynek robota koszącego
Wartość projektu: 1 274 280,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 600 600,00 PLN