Oczyszczacz powietrza z jonizacją, lampą UV oraz możliwością sterowania za pomocą smartfona

NAC AP470-DN

Oczyszczacz powietrza NAC AP470-DN posiada atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny Gwarantuje. bezpieczeństwo dla użytkowników i środowiska podczas stosowania.

cena 599,00 zł

65 W

moc znamionowa

4

ilość prędkości wentylatora

470 m3/h

wydajność

Oczyszczacz powietrza NAC AP470-DN z jonizacją powietrza, lampą UV oraz możliwością sterowania za pomocą smartfona
Oczyszczacz powietrza NAC z funkcją jonizacji jest szczególnie polecany alergikom. Wyposażony jest w filtr HEPA13, który odznacza się skutecznością w pochłanianiu zanieczyszczeń o wielkości 0,3 mikrona na poziomie 99,95%.

Zastosowana technologia 5-stopniowej filtracji usuwa do unoszące się w powietrzu alergeny o wielkości zaledwie 0,3 mikrona, wychwytując: kurz, pyłki, sierść, alergeny, wirusy i bakterie oraz dym.

Powietrze z pomieszczenia zasysane jest przez dolną część. Filtr wstępny zatrzymuje zanieczyszczenia stałe – m.in. kurz, sierść zwierząt czy włosy. Następnie przechodzi przez filtr HEPA13, który zatrzymuje zanieczyszczenia stałe – pyły PM2.5 i PM10, które są podstawowymi składnikami groźnego dla zdrowia smogu oraz bakterie, wirusy i zarodniki roztoczy. Na koniec powietrze przechodzi przez filtr z węglem aktywnym, który pochłania szkodliwe gazy i zapachy z pomieszczenia.
Urządzenie, wraz z oczyszczonym powietrzem, wypuszcza do pomieszczenia jony ujemne. Wpływa to korzystnie na samopoczucie oraz zdrowie przebywających w pomieszczeniu osób. Jony dezaktywują wirusy i alergeny. Wewnątrz urządzenia, znajduje się lampa UV, która ma silne działanie bakteriobójcze.
Oczyszczacz NAC AP470-DN posiada wskaźnik jakości powietrza. Wokół wyświetlacza znajduje się pierścień świetlny wskazujący aktualną jakość powietrza. Gdy wartość PM2,5 jest mniejsza niż 35, pierścień świetlny świeci się na niebiesko, wskazując, że jakość powietrza jest bardzo dobra. Gdy wartość PM2,5 waha się między 36 a 115, pierścień świetlny świeci się na fioletowo, wskazując, że jakość powietrza jest dobra. Gdy wartość PM2,5 jest większa niż 115, pierścień świetlny świeci się na czerwono, wskazując, że jakość powietrza jest zła.
Urządzenie jest wyposażone w programator czasowy, pozwalający na wybranie odpowiedniego czasu pracy urządzenia: 2,4,6 lub 8 godzin.

Do wyboru są cztery ustawienia prędkości nawiewu oraz tryb automatyczny, który dostosowuje prędkość wentylatora do wskazań zanieczyszczenia powietrza. 

Możliwość sterowania za pomocą smartfona – po skonfigurowaniu ze smartfonem lub tabletem poprzez połączenie WI-FI, może być ono obsługiwane przy pomocy aplikacji
Oczyszczacz NAC posiada czujnik przypominający o wymianie filtra HEPA.

funkcje

Technologia 5-stopniowej filtracji – usuwa do 95% unoszących się w powietrzu alergenów

Sterowanie za pomocą aplikacji zainstalowanej na smartfonie.
Programator czasowy – pozwala na wybranie odpowiedniego czasu pracy urządzenia.

Wskaźnik jakości powietrza – pozwala kontrolować jakość powietrza w pomieszczeniu.

parametry

moc znamionowa:
65 W
napięcie zasilania:
230 V
wlot powietrza:
360 stopni
ilość prędkości wentylatora:
4
możliwość ustawienia czasu pracy:
2/4/6/8 h
filtrowanie:
filtr wstępny, filtr HEPA13, filtr z węglem aktywnym
sterowanie:
elektroniczne, dotykowe oraz za pomocą smartfona
dodatkowe funkcje:
jonizator, promieniowanie UV-C wewnątrz urządzenia, światło nocne
poziom głośności na najniższej prędkości wentylatora:
33 dB
maksymalny poziom głośności:
60 dB
wydajność:
470 m 3 /h
wymiary:
28,3x28,3x58,6 cm
maksymalna powierzchnia pomieszczenia:
40-60 m 2
waga:
6,3 kg

PRODUKTY PODOBNE