Search
Generic filters

Kosiarka akumulatorowa

NAC LB40-32-B20-NG 40V

Kosiarka akumulatorowa NAC LB40-32-B20-NG o szerokości koszenia 32 cm wyposażona jest w wytrzymały silnik indukcyjny zasilany akumulatorem Li-Ion o napięciu 40 V oraz pojemności 2 Ah. W zestawie 1 akumulator 40V o pojemności 2 Ah oraz ładowarka.

cena 1139,00 zł

40 V

napięcie zasilania

32 cm

szerokość koszenia

50 litrów

pojemność kosza

14 kg

waga

Kosiarka akumulatorowa NAC LB40-32-B20-NG z akumulatorem 2 Ah oraz ładowarką
Urządzenie z linii: NARZĘDZIA OGRODNICZE AKUMULATOROWE 40 V (jeden akumulator i ładowarka do wszystkich urządzeń) – ta sama bateria może być stosowana w wielu urządzeniach ogrodniczych z tej samej linii.

Kosiarka akumulatorowa NAC LB40-32-B20-NG wyposażona jest w wytrzymały silnik indukcyjny zasilany akumulatorem Li-Ion o napięciu 40V oraz pojemności 2 Ah.

Bateria zamontowana jest na górnej części obudowy – bardzo łatwo ją wyjąć i naładować. Dzięki zasilaniu akumulatorowemu kosiarkę można używać praktycznie w każdym miejscu. Aby uruchomić kosiarkę wystarczy przytrzymać dźwignię przy rączce i nacisnąć przycisk START.
Obudowa została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, która jest odporna na uderzenia oraz działanie warunków atmosferycznych.
Niewielka waga 13,9 kg sprawia, że kosiarka jest zwrotna, a uchwyt znajdujący się na obudowie pozwala łatwo przenieść ją w dowolnej miejsce.
Kosiarka posiada kosz plastikowy o pojemności 30 litrów z wygodną rączką.

Centralna regulacja wysokości koszenia pozwala łatwo ustawić pożądaną wysokość koszenia w pięciostopniowym zakresie od 20 mm do 60 mm.

funkcje

Wyrzut tylny – skoszona trawa wyrzucana jest pod nogi, koszenie bez użycia kosza
Wyrzut do kosza – skoszona trawa wyrzucana jest do kosza, nie trzeba jej zgrabiać
Mielenie (mulczowanie) – skoszona trawa pozostaje na trawniku, jest rozdrobniona i może służyć jako naturalny nawóz. Nie trzeba jej grabić

parametry

silnik:
indukcyjny
napięcie znamionowe:
40 V
pojemność akumulatora:
2 Ah
maksymalna prędkość obrotowa:
3900 /min
obudowa:
plastikowa
pojemność kosza:
50 litrów
rodzaj kosza:
plastikowy
szerokość koszenia:
32 cm
regulacja wysokości koszenia:
centralna, pięciostopniowa
zakres regulacji wysokości koszenia:
20-60 mm
przewidywany czas pracy akumulatora 2 Ah:
20 min
funkcje:
wyrzut tylny, wyrzut do kosza, mielenie
waga:
14 kg

PRODUKTY PODOBNE

NAC Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich ,,Opracowanie nowego projektu wzorniczego w branży urządzeń ogrodniczych”

Celem projektu jest upowszechnienie modelu tworzenia wartości rynkowej produktów przez wdrażanie autorskich wzorów i współpracę z projektantami.

Planowane efekty: wprowadzenie na rynek robota koszącego
Wartość projektu: 1 274 280,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 600 600,00 PLN