Search
Generic filters

Kompresor dwutłokowy olejowy

NAC OL-V2-L-50-2.2-IN 50L

Kompresory marki NAC to zaawansowane technologicznie urządzenia wykonane z wysokich jakości materiałów. Gama kompresorów odpowiednich zarówno dla okazjonalnych użytkowników jak i profesjonalnych.

cena 929,00 zł

2200 W

moc silnika

50 litrów

pojemność zbiornika

41 kg

waga

Kompresor olejowy dwutłokowy NAC OL-V2-L-50-2.2-IN
Kompresory marki NAC to zaawansowane technologicznie urządzenia wykonane z wysokich jakości materiałów. Gama kompresorów odpowiednich zarówno dla okazjonalnych użytkowników jak i profesjonalnych.
Wszechstronny i wydajny kompresor olejowy dwutłokowy o mocy 2200W o wysokiej wydajności efektywnej 392 l/min przeznaczony do wielu prac przy których niezbędne jest sprężone powietrze. Przydatny do zasilania różnego rodzaju narzędzi pneumatycznych.
Ciśnienie maksymalne 8 bar sprawia, że urządzenie może być wykorzystywane do różnego rodzaju prac gdzie wykorzystywane jest sprężone powietrze: przedmuchiwanie, pompowanie, czyszczenie itp.
Kompresor NAC wyposażony jest w dwa wyjścia ciśnienia typu 1/4’’ umożliwiające podłączenie dwóch narzędzi roboczych jednocześnie. Ciśnienie w jednym ze złącz regulowane jest za pomocą manometru.
Kompresor posiada zbiornik o dużej pojemności 50 litrów ułożony poziomo, który doskonale sprawdzi się u majsterkowiczów, w przydomowych garażach czy warsztatach oraz w ogrodach. Pozioma konstrukcja zbiornika minimalizuje straty ciśnienia, poprawia efektywność pracy oraz zwiększa stabilność urządzenia.
Kompresor dwutłokowy NAC jest bardzo wydajny i wytrzymały. Dzięki dwóm cylindrom może dostarczać większe objętości powietrza, co jest korzystne w zastosowaniach, gdzie wymagany jest duży przepływ powietrza. Jego konstrukcja pozwala na równomierne obciążenie, co wpływa na dłuższą żywotność urządzenia.

cechy

Ciśnienie maksymalne kompresora to 8 bar. Reduktor ciśnienia posiada precyzyjny mechanizm regulacji.
2 wyjścia ciśnienia typu 1/4’’ umożliwiające podłączenie dwóch narządzi pneumatycznych jednocześnie.

Wygodny uchwyt oraz koła transportowe ułatwiają transportowanie urządzenia.

parametry

moc silnika:
2200 W
napięcie zasilania:
220-240 V
prędkość obrotowa:
2850 obr./min
pojemność zbiornika:
50 litrów
typ kompresora:
olejowy
maksymalne ciśnienie robocze:
8 bar
wydajność efektywna:
392 l/min
rozmiar szybkozłącza:
1/4”
waga:
41 kg

PRODUKTY PODOBNE

NAC Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich ,,Opracowanie nowego projektu wzorniczego w branży urządzeń ogrodniczych”

Celem projektu jest upowszechnienie modelu tworzenia wartości rynkowej produktów przez wdrażanie autorskich wzorów i współpracę z projektantami.

Planowane efekty: wprowadzenie na rynek robota koszącego
Wartość projektu: 1 274 280,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 600 600,00 PLN