Szanowni Państwo,

Z prawdziwą przyjemnością i nieskrywaną satysfakcją chcielibyśmy poinformować, iż firma NAC została Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski Amp Futbol.

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem kunsztu sportowego Zawodników, waleczności oraz niezwykłej charyzmy. Reprezentacja Polski Amp Futbol mimo młodego stażu rozegrała już 68 meczów, w których zdobyła 181 goli i przebojem wdarła się do czołówki najlepszych ampfutbolowych drużyn na świecie. W październiku 2017 r. na Mistrzostwach Europy w Turcji Reprezentacja Polski wywalczyła brązowe medale. Na tegorocznych Mistrzostwach Świata w Meksyku, które odbędą się na przełomie października i listopada Polska będzie jednym z głównych faworytów do zwycięstwa!

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony ampfutbol.pl, profilu na Facebook’u oraz kanału na You Tube i zapoznania się z sylwetkami Zawodników, materiałami video z rozgrywek meczowych oraz treningów.

Sport od zawsze wywołuje duże emocje, natomiast patrząc na to jak grają ampfutbolowi Zawodnicy przekraczając własne możliwości, można śmiało stwierdzić, że podziw to mało powiedziane,
Oni porywają serca i wprawiają w oszałamiający zachwyt!

Amp Futbol Polska ma coraz więcej znanych Ambasadorów wspierających działania Zawodników, Przyjaciół  oraz szybko rosnącą rzeszę wiernych kibiców. Słowa nie oddadzą tego co się czuje patrząc
na zmagania na boisku ampfutbolowych piłkarzy, to trzeba zobaczyć, przeżyć… i zostać kibicem!

Teraz NAC znalazł się w tym zaszczytnym gronie. Z NAMI NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!

 

https://www.youtube.com/watch?v=kbA9ah28d5s

http://www.ampfutbol.pl/

 

fot.Maciej Gillert