12.01.2012 roku, na Stadionie Narodowym w Warszawie, odbył się doroczny Dzień Otwarty NAC. Wybór Stadionu Narodowego na miejsce tegorocznego spotkania nie był przypadkowy. Wśród Uczestników Dnia Otwartego wylosowano dwa bilety na mecz otwarcia Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej2012! NAC przygotował taką samą nagrodę dla najlepszych Dystrybutorów w sezonie 2012.

Podczas spotkania, Dyrektor Zarządzający NAC – Marcin Przytulski przedstawił zeszłoroczne osiągnięcia oraz naświetlił plan działań na 2012 rok, zarówno handlowych, jak i marketingowych. Była to doskonała okazja do zaprezentowania nowości produktowych NAC, m.in. generatorów prądotwórczych, pomp do wody i hydroforów. Partnerzy Handlowi NAC mogli także dokładnie zapoznać się z gamą najpopularniejszych produktów NAC, których bogata ekspozycja prezentowana była w niezwykłej scenerii- na tle murawy i trybun nowego Stadionu. Coroczne spotkanie NAC jest tez doskonałą okazją do omówienia szczegółów współpracy  z Przedstawicielami  NAC odpowiedzialnymi za działy: sprzedaży, logistyki, marketingu i serwisu..

Uczestnicy Dnia Otwartego NAC mieli okazję spotkać się z Pawłem Molgo- Kierowcą NAC Rally Team, Mistrzem Polski RMPST 2011 w grupie T2 oraz „na żywo” obejrzeć  auta rajdowe NAC Rally Team.

Fot. Mariusz Bodnar