Warning: sprintf(): Too few arguments in /wp-content/themes/Avada/includes/lib/inc/class-fusion-helper.php on line 353
Strona główna/2011/Październik

NAC Rally Team MISTRZEM Polski!

W dniach 14-16.10.2011 odbyła się ostatnia runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, która przesądziła o wynikach w klasyfikacji generalnej. NAC Rally Team zajął III miejsce, co dało mu Mistrzostwo Polski Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych w grupie T2, Wicemistrzostwo w Pucharze Europy Centralnej FIA CEZ, I Miejsce w Rajdowym Pucharze Cross Country w grupie T2!

WYNIKI LOTERII "KUP! WYGRAJ! WYJEDŹ!"

Zgodnie z regulaminem, w celu ochrony danych osobowych, podajemy tylko imię, pierwszą literę nazwiska oraz numer dowodu zakupu. Nagroda główna - wyjazd do Brazylii dla 2 osób: Michał J. (nr paragonu/faktury 5850/ 2011) Nagrody dodatkowe- odśnieżarki spalinowe NAC ZLST 651Q 1. Joanna W. (nr paragonu/faktury 3019/11/D) 2. Paweł W. (nr paragonu/faktury 601090981) 3. Robert P.

NAC Rally Team na InterneXt Czechy

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku z przygotowań na miejscu rajdu Internext w Czechach- przedostatniej rundy Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. NAC Rally Team utrzymał I miejsce w klasie T2! http://www.youtube.com/watch?v=xIzgW0QhdXw Nowy film- relacja Kierowców po rajdzie InterneXt http://www.youtube.com/watch?v=I0tQDKjZ6Kk

Go to Top