Warning: sprintf(): Too few arguments in /wp-content/themes/Avada/includes/lib/inc/class-fusion-helper.php on line 353

Wyniki konkursu fotograficznego!

III miejsce: Agnieszka Such II miejsce: Anna Bochniarz I miejsce: Joanna Domańska Gratulujemy Zwycięzcom! Prosimy o przesłanie adresów do wysyłki nagród na: ekspert@nac.com.pl

Przedłużamy konkurs!

Ważna informacja dotycząca konkursu! W związku z dużym zainteresowaniem konkursem, podczas weekendu przepełniła się nasza skrzynka mailowa. Dlatego też przedłużamy czas na przysyłanie zgłoszeń - do końca dzisiejszego dnia (poniedziałek). Jutro (wtorek) podamy wyniki.

Konkurs fotograficzny!

Konkurs fotograficzny!! Zróbcie sobie zdjęcie w ogrodzie, przyślijcie je na adres ekspert@nac.com.pl i zdobądźcie nagrody! Do wygrania: I miejsce: lodówka turystyczna NAC + zestaw do grillowania + gadżety NAC II miejsce: zestaw do grillowania + gadżety NAC III miejsce: gadżety NAC Na fotografie czekamy do końca tygodnia. W poniedziałek ogłosimy listę Zwycięzców. Zapraszamy! :)

II miejsce NAC w ClassicAuto Track Day 2011!

Załoga NAC wywalczyła II miejsce w swojej klasie podczas sobotniego rajdu ClassicAuto Track Day w Nowym Mieście n.Pilicą. Porsche 911 z 1978 roku prowadził Paweł Molgo. Pilotował mu Patryk Chmurski. Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy!!!

Go to Top