Warning: sprintf(): Too few arguments in /wp-content/themes/Avada/includes/lib/inc/class-fusion-helper.php on line 356

NAC w USA

W listopadzie, NAC zabrał swoich najprężniej działających Partnerów Handlowych na wycieczkę do USA. Podczas przeszło tygodniowego wyjazdu, 46-osobowa grupa zobaczyła Chicago, Milwaukee, Las Vegas i Nowy Jork. Najważniejszym punktem programu była wizyta w siedzibie głównej Briggs & Stratton oraz spotkanie z Billem Reitmanem - wiceprezesem Briggs&Stratton.

Gala PZM – wręczenie pucharów

W minioną niedzielę (4.12), w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenie pucharów Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych  2011. NAC Rally Team odebrało puchary za: Mistrzostwo Polski w grupie T2, Mistrzostwo Polski w kategorii Zespołów Sponsorskich, III miejsce w Pucharze Polski, w grupie T1.

NAC Rally Team MISTRZEM Polski!

W dniach 14-16.10.2011 odbyła się ostatnia runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, która przesądziła o wynikach w klasyfikacji generalnej. NAC Rally Team zajął III miejsce, co dało mu Mistrzostwo Polski Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych w grupie T2, Wicemistrzostwo w Pucharze Europy Centralnej FIA CEZ, I Miejsce w Rajdowym Pucharze Cross Country w grupie T2!

WYNIKI LOTERII "KUP! WYGRAJ! WYJEDŹ!"

Zgodnie z regulaminem, w celu ochrony danych osobowych, podajemy tylko imię, pierwszą literę nazwiska oraz numer dowodu zakupu. Nagroda główna - wyjazd do Brazylii dla 2 osób: Michał J. (nr paragonu/faktury 5850/ 2011) Nagrody dodatkowe- odśnieżarki spalinowe NAC ZLST 651Q 1. Joanna W. (nr paragonu/faktury 3019/11/D) 2. Paweł W. (nr paragonu/faktury 601090981) 3. Robert P.

NAC Rally Team na InterneXt Czechy

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku z przygotowań na miejscu rajdu Internext w Czechach- przedostatniej rundy Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. NAC Rally Team utrzymał I miejsce w klasie T2! http://www.youtube.com/watch?v=xIzgW0QhdXw Nowy film- relacja Kierowców po rajdzie InterneXt http://www.youtube.com/watch?v=I0tQDKjZ6Kk

Wyniki konkursu fotograficznego!

III miejsce: Agnieszka Such II miejsce: Anna Bochniarz I miejsce: Joanna Domańska Gratulujemy Zwycięzcom! Prosimy o przesłanie adresów do wysyłki nagród na: ekspert@nac.com.pl

Przedłużamy konkurs!

Ważna informacja dotycząca konkursu! W związku z dużym zainteresowaniem konkursem, podczas weekendu przepełniła się nasza skrzynka mailowa. Dlatego też przedłużamy czas na przysyłanie zgłoszeń - do końca dzisiejszego dnia (poniedziałek). Jutro (wtorek) podamy wyniki.

Konkurs fotograficzny!

Konkurs fotograficzny!! Zróbcie sobie zdjęcie w ogrodzie, przyślijcie je na adres ekspert@nac.com.pl i zdobądźcie nagrody! Do wygrania: I miejsce: lodówka turystyczna NAC + zestaw do grillowania + gadżety NAC II miejsce: zestaw do grillowania + gadżety NAC III miejsce: gadżety NAC Na fotografie czekamy do końca tygodnia. W poniedziałek ogłosimy listę Zwycięzców. Zapraszamy! :)

Go to Top