Warning: sprintf(): Too few arguments in /wp-content/themes/Avada/includes/lib/inc/class-fusion-helper.php on line 353

Znamy już Zwycięzców!

Oficjalne wyniki konkursu NAC na Facebooku: I miejsce (wkrętarka): Karolina Daniluk 106 głosów II miejsce (gadżety NAC) : Joanna Domańska 50 głosów III miejsce (gadżety NAC): Paweł Mudryk 38 głosów Serdecznie gratulujemy!

WYBIERZ ZWYCIĘZCÓW !

Serdecznie zapraszamy do głosowania na najlepsze prace konkursowe! Wszystkie zgłoszenia, które przeszły do II etapu konkursu dostępne są w profilu NAC na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/Raszyn-Poland/NAC/147228691958512 Wystarczy kliknąć "lubię to" pod poradami, które najbardziej Wam się podobają. Na Wasze głosy czekamy do 28 listopada!

K O N K U R S !!!

Zdradź nam 3 sposoby na przygotowanie ogrodu do zimy! Do wygrania wkrętarka akumulatorowa (I miejsce) oraz zestawy gadżetów NAC (II i III miejsce). Zwycięzców wybiorą Internauci! Szczegóły konkursu w profilu NAC na Facebooku: http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Raszyn-Poland/NAC/147228691958512 Zapraszamy!

Ogródek Zwycięzcy konkursu "Skoś 10 000 zł"

Ogródek został tak zaprojektowany, by najpiękniej reprezentował się od wiosny do jesieni. W pełnej krasie, kolorystyce i kształcie będzie można go zobaczyć dopiero późną wiosną. Taras z meblami tekowymi, w tym także z huśtawką. Kącik wypoczynkowy otoczony zamontowanymi na ścianach deskami, specjalnie niedokładnie oheblowanymi, co stwarza nastrój drewnianego ganku. Przy bocznej ściance ogródka w miejsce

Go to Top